headerphoto
Start

Komfortowy nocleg w Poznaniu

Hotel w Poznaniu to niezapomniany hotel w Poznaniu. Tutaj poczujecie się jak w ekskluzywnym apartamencie. Niezapomniana aura naszego hotel Poznań wpasowuje się w kapitalny sposób w atmosferę odpoczynku, intymności i relaksu oraz odprężenia. Rewelacyjnym dopełnieniem tej atmosfery będą wykwintne dania serwowane przez naszego szefa kuchni. Nasza restauracja Poznań sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednych gości w Poznaniu.

Restauracja Hotel Poznań staje do boju w szrankach o tytuł najlepszej restauracji w Poznaniu. Poza daniami dla gości hotelowych nasza restauracja Poznań obsługuje zamówienia oraz zlecenia na catering Poznań lub obsługę spotkań rodzinnych.

Na hotele w Poznaniu jest wielkie rynkowe zapotrzebowanie. Coraz większa ilość biznesmenów a także turystów łącznie ze zwiększającą się liczbą inwestycji w Poznaniu idą w parze z rozwojem branży turystycznej. To dowód na to, że hotele Poznań są potrzebne.

Do niezaprzeczalnych hitów Hotel Poznań należą: najświeższe i najpiękniejsze kwiaty z najlepszej kwiaciarni w Poznaniu, restauracja Poznań z luksusowym menu, przystosowanie hotelu do poruszania się w nim osób niepełnosprawnych, miejsca do zabaw dla najmłodszych, bezprzewodowy dostęp do internetu na terenie całego hotelu a także współpraca z najlepszą korporacją taksówkarską w Poznaniu.

Poznań jest trzecim co do areału miastem Zachodniej Polski oraz czwartym centrum handlowym. To również ośrodek o bogatej historii, niestety poważnie doświadczone zarówno przez stacjonowanie jednostek okupacyjnej armii sowieckiej i czasy powojenne jak i drugą wojnę światową.

Hotel Włoski - hotel Poznań
Dolna Wilda 8
61-552 Poznań
tel. +48 61 833 52 62
fax: +48 61 833 52 61
e-mail: info@hotelwloski.pl
http://www.hotelwloski.pl

Galeria zdjęć:

noclegi

hotele

poznań


Brak komentarzy!