headerphoto
Start

Noclegi w Krakowie

Moon Hostel Kraków
31-035 Kraków, ul. Starowiślna 72
Polska,
Telefon: 12 429 43 25 Fax:
Moon Hostel Warszawa
00-372 Warszawa, ul. Foksal 16
Polska,
Telefon: 505-505-590 Fax:
Moon Hostel Wrocław
50-075 Wrocław, ul. Krupnicza 6-8
Polska,
Telefon: 71 343 00 22 Fax:

Hostel w Krakowie, noclegi Kraków czy też tanie noclegi w Krakowie to propozycje dla wszystkich, którzy chcieliby na dłużej zatrzymać się w naszej dawnej stolicy.

Kraków niezmiennie przyciąga do siebie turystów z całego świata, bo to rzeczywiście miasto, które warto zobaczyć. Czym innym na pewno w Krakowie fascynujemy się my, a czym innym Japończycy czy Amerykanie, ale jedno jest pewne: każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. 
Skoro więc już ktoś zdecydował się na przyjazd do stolicy Małopolski, to musi gdzieś mieszkać, dlatego też oferty w rodzaju: hostel w Krakowie, noclegi Kraków czy tanie noclegi w Krakowie są jak najbardziej godne przejrzenia. Nie wszystkich przecież stać na drogi hotel, a poza tym nie zawsze trzeba przepłacać. Baza noclegowa Krakowa jest naprawdę bardzo dobrze już rozwinięta i warto mieć to na uwadze, kiedy będziemy poszukiwać jakiegoś lokum, kiedy już zdecydujemy się na pobyt w tym pięknym i klimatycznym mieście. 
Wszystko zależy oczywiście od tego, co chcemy tutaj zobaczyć. Najlepiej więc znaleźć sobie nocleg w takim miejscu, z którego najlepiej będzie nam dotrzeć do poszczególnych punktów naszych kolejnych wycieczek. Można też oczywiście z powodzeniem korzystać z komunikacji miejskiej, ale trzeba pamiętać o tym, że w godzinach nocnych trudno liczyć na autobus czy tramwaj i dlatego lepiej zamieszkać w miejscu, do którego będziemy w stanie dotrzeć w razie czego piechotą. Jeśli więc mamy już zamiar wyruszyć do miasta smoka wawelskiego, pora poszukać noclegu. W wybraną wyszukiwarkę wpisujemy hasła w rodzaju: hostel w Krakowie, noclegi Kraków lub też tanie noclegi w Krakowie np tutaj http://moonhostel.pl/pl/krakow/ i już mamy z czego wybierać.

Galeria zdjęć:

podróże

wycieczki

urlop

noclegi

kraków


Brak komentarzy!