headerphoto
Start

podróże

Noclegi w Krakowie

Noclegi w Krakowie (...) przecież stać na drogi hotel, a poza tym nie zawsze trzeba przepłacać. Baza noclegowa Krakowa jest naprawdę bardzo dobrze już rozwinięta i warto mieć to na uwadze, kiedy będziemy poszukiwać jakiegoś lokum, kiedy już zdecydujemy się na pobyt w tym pięknym i klimatycznym mieście. Wszystko zależy oczywiście od tego, co chcemy tutaj (...)

Tanie nocowanie - Zieliniec

Tanie nocowanie - Zieliniec (...) że to miasto jest stolicą województwa wielkopolskiego wydawałoby się, że nie będzie możliwe zorganizowanie wesela w przystępnej cenie. Nic bardziej mylnego! Wystarczy wpisać zajrzeć do internetu. Zobacz tutaj: http://www.hotelzieliniec.pl/ i cała gama pensjonatów, (...)

W krainie Samurajów

W krainie Samurajów (...) Podróż do Japonii może stać się wyprawą życia. Kraj Kwitnącej Wiśni dla Europejczyka, przyzwyczajonego do zupełnie innych norm kulturowych, jest zupełnie odmienną rzeczywistością. Japonia to prawdziwy paradoks. Mieszanka wielowiekowej tradycji oraz ultra nowoczesności. I wbrew pozorom te sprzeczności doskonale się uzupełniają.Mimo swojej „dziwności” Japonia jest doskonałym miejscem dla turysty. Każdy podróżnik znajdzie