headerphoto
Start

Tania naprawa kłopotliwego filtra DPF

Kupno samochodu z silnikiem Diesla jest przez wiele osób postrzegane jako doskonała inwestycja.

Wszystko przez to, że auta z takimi jednostkami napędowymi bardzo mało palą. Nawet duży samochód rodzinny w czasie jazdy po trasie potrafi zużyć mniej niż pięć litrów paliwa. Nic zatem dziwnego, że auta z takimi silnikami kupują także przedsiębiorcy.

Wielu kierowców obawia się zakupu samochodu z silnikiem wysokoprężnym ze względu na bardzo wysokie koszty napraw. Na szczęście w wielu sytuacjach jest im w stanie pomóc profesjonalny warsztat samochodowy Wrocław, w którym można dokonać naprawy lub usunięcia filtra cząstek stałych DPF i wielu innych, problematycznych elementów osprzętu silnika wysokoprężnego.

Czynność taka jak usuwanie filtra cząstek stałych to metoda bardzo skuteczna, która całkowicie eliminuje zagrożenie, spowodowane możliwością zapchania się filtra. Dowiedz się więcej na stronie http://www.diagnostic-car.pl/usuniecie_dpf_fap Filtr zapycha się podczas eksploatacji samochodu w mieście, zwłaszcza na krótkich trasach. Poza tym można go łatwo uszkodzić wtedy, gdy przerwie się proces samooczyszczania filtra. Wycięcie skutecznie eliminuje wszelakie problemy, ale warto pamiętać o tym, że wyciąć filtr mogą tylko prawdziwi specjaliści, którzy w miejsce filtra zamontują elektroniczny emulator.

Świetnym rozwiązaniem dla kierowców jest także profesjonalna regeneracja filtrów DPF, dzięki której można bardzo szybko przywrócić filtr do pracy. Profesjonaliści stosują różne skuteczne metody, może to być oczyszczanie filtra specjalnym płynem albo wymiana jego wkładu, który ma za zadanie unieruchamiania szkodliwych cząstek spalin. Dzięki regeneracji wielu kierowców mogło odetchnąć ze spokojem, bo w przeciwnym wypadku byliby oni narażeni na bardzo wysokie koszty naprawy auta w autoryzowanej stacji obsługi samochodów.

Galeria zdjęć:

turystyka

podróże

wycieczki

wyprawy

wakacje

urlop


Brak komentarzy!