headerphoto
Start

Tanie nocowanie - Zieliniec

Jesteście najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi, ponieważ zbliża się Wasz najpiękniejszy dzień w życiu - ślub? Jednak pewna kwestia spędza Wam sen z powiek i jest nią... Wybór najlepszego miejsca na zabawę.

Jest to nie lada wyczyn, żeby znaleźć tani hotel Poznań. Jako że to miasto jest stolicą województwa wielkopolskiego wydawałoby się, że nie będzie możliwe zorganizowanie wesela w przystępnej cenie. Nic bardziej mylnego! Wystarczy wpisać zajrzeć do internetu. Zobacz tutaj: http://www.hotelzieliniec.pl/ i cała gama pensjonatów, dworków, hosteli i hoteli stoi otworem! Wystarczy porównać ceny i wybrać najlepszą opcję! Na przykład trzygwiazdkowy hotel Gaja, który również w swojej ofercie posiada usługi wesele a i kwota za noc nie jest wygórowana - odpowiednio wcześniej rezerwując miejsca można "załapać" się na promocję poniżej 90 zł za dobę! Inną opcją jest na przykład Dworek Staropolski, gdzie sala weselna Poznań jest również w pakiecie! W tym miejscu ceny oscylują w granicy 100 zł za osobę, jednak wszystko można dogadać i przy większej liczbie osób poprosić o rabat. 
Do tańszych opcji również należy hotel Quality, który mieści się praktycznie w samym centrum. Nawet gdyby sala weselna była w innym miejscu, zawsze będzie można w łatwy sposób przetransportować gości po całonocnej zabawie. Koszt noclegu wynosi poniżej 100 zł za dobę. Inne - tanie - opcje to: Hotel Retro, Hill, Cameleon - tu ceny spadają nawet do 70 zł za osobę! Warto się rozejrzeć i porównywać ceny. Poznań jest pięknym miastem, gdzie jest mnóstwo miejsca na dobrze spędzone wesele. Polecamy wybranie http://www.hotelzieliniec.pl

Galeria zdjęć:

turystyka

podróże

wakacje

hotel

wesele

ślub


Brak komentarzy!