headerphoto
Start

turystyka

Zakopane - ulubione miejsce wypoczynku Polaków

Zakopane - ulubione miejsce wypoczynku Polaków (...) różnych poziomach trudności. Najczęściej odwiedzanymi miejscami przez turystów jest Morskie Oko, Gubałówka i Kasprowy Wierch, gdzie można dostać się kolejką, aby podziwiać roztaczające się widoki, które zapierają dech piersiach.  Turyści często również wybierają spacer malowniczą Doliną Chochołowską. Ciekawe trasy czekają również na (...)

Tanie nocowanie - Zieliniec

Tanie nocowanie - Zieliniec (...) "załapać" się na promocję poniżej 90 zł za dobę! Inną opcją jest na przykład Dworek Staropolski, gdzie sala weselna Poznań jest również w pakiecie! W tym miejscu ceny oscylują w granicy 100 zł za osobę, jednak wszystko można dogadać i przy większej liczbie osób (...)

Noclegi w Austrii w dolinie Zillertal

Noclegi w Austrii w dolinie Zillertal (...) miejsce będzie najbardziej godne. Warto przed podjęciem decyzji zorientować się wśród znajomych, czy też opinii internetowych.  Nie mniej jednak niemal wszystkie kurorty narciarskie w Austrii są bardzo sprzyjające oraz atrakcyjne. Wybierając się w to miejsce, ma się zapewnione zarówno piękne widoki, jak i doskonałe warunki do jazdy (...)

Na podbój Azji!

Na podbój Azji! (...) Gdzie wybrać się do Azji i co zobaczyć na wakacjach - ciekawe miejsca, kiedy jechać i jakiej spodziewać się pogodyAzja to kontynent pełen niespodzianek, słońca, niesamowitych miejsc i tajemniczych zakątków. Kto raz odwiedza ten kawałek świata już nigdy o nim nie zapomina. Poza tym jest on tak różnorodny i wielobarwny, że potrzeba sporo czasu, by zobaczyć choć jego kawałek. Wiśnie czekające w Japonii, niezwykłe plaże Tajlandii

Tania naprawa kłopotliwego filtra DPF

Tania naprawa kłopotliwego filtra DPF (...) takimi silnikami kupują także przedsiębiorcy. Wielu kierowców obawia się zakupu samochodu z silnikiem wysokoprężnym ze względu na bardzo wysokie koszty napraw. Na szczęście w wielu sytuacjach jest im w stanie pomóc profesjonalny warsztat samochodowy Wrocław, w którym można dokonać naprawy lub usunięcia (...)