headerphoto
Start

turystyka

Tanie nocowanie - Zieliniec

Tanie nocowanie - Zieliniec (...) "załapać" się na promocję poniżej 90 zł za dobę! Inną opcją jest na przykład Dworek Staropolski, gdzie sala weselna Poznań jest również w pakiecie! W tym miejscu ceny oscylują w granicy 100 zł za osobę, jednak wszystko można dogadać i przy większej liczbie osób (...)

Noclegi w Austrii w dolinie Zillertal

Noclegi w Austrii w dolinie Zillertal (...) miejsce będzie najbardziej godne. Warto przed podjęciem decyzji zorientować się wśród znajomych, czy też opinii internetowych.  Nie mniej jednak niemal wszystkie kurorty narciarskie w Austrii są bardzo sprzyjające oraz atrakcyjne. Wybierając się w to miejsce, ma się zapewnione zarówno piękne widoki, jak i doskonałe warunki do jazdy (...)

Na podbój Azji!

Na podbój Azji! (...) Gdzie wybrać się do Azji i co zobaczyć na wakacjach - ciekawe miejsca, kiedy jechać i jakiej spodziewać się pogodyAzja to kontynent pełen niespodzianek, słońca, niesamowitych miejsc i tajemniczych zakątków. Kto raz odwiedza ten kawałek świata już nigdy o nim nie zapomina. Poza tym jest on tak różnorodny i wielobarwny, że potrzeba sporo czasu, by zobaczyć choć jego kawałek. Wiśnie czekające w Japonii, niezwykłe plaże Tajlandii