headerphoto
Start

urlop

Zakopane - ulubione miejsce wypoczynku Polaków

Zakopane - ulubione miejsce wypoczynku Polaków (...) miłośników jazdy na rowerze.Również centrum Zakopanego ma turystom wiele do zaoferowania. Spacer po Krupówkach to nie tylko gwar ludzi , ale również miejsca związane z historią tego miejsc, które warto poznać. Tutaj nie można się nudzić. Warto zdecydować się również na Zwiedzania Zakopanego z przewodnikiem, który  zapozna nas z wszystkimi (...)

Noclegi w Krakowie

Noclegi w Krakowie (...) zobaczyć. Najlepiej więc znaleźć sobie nocleg w takim miejscu, z którego najlepiej będzie nam dotrzeć do poszczególnych punktów naszych kolejnych wycieczek. Można też oczywiście z powodzeniem korzystać z komunikacji miejskiej, ale trzeba pamiętać o tym, że w godzinach nocnych trudno liczyć na autobus czy tramwaj i dlatego lepiej (...)

Na podbój Azji!

Na podbój Azji! (...) kolorami niczym polskie sady, a w Laosie czy Wietnamie można cudownie się opalić.Zimą natomiast na Malediwach, na Filipinach czy w Tajlandii słońce potrafi rozpieścić równie mocno. Panują wtedy idealne warunki do kąpieli, a jednocześnie można odpocząć od mroźnych poranków, szarości dnia i nasycić się barwnością i możliwościami czekającymi na turystów na kontynencie azjatyckim. Przed wyborem konkretnego miejsca warto