headerphoto
Start

wakacje

Zakopane - ulubione miejsce wypoczynku Polaków

Zakopane - ulubione miejsce wypoczynku Polaków (...) Zakopane to niekwestionowana stolica polskich Tatr, które bez  względu na porę roku przyciąga turystów z Polski i całego świata. Nic więc dziwnego, że gdy zbliżają się wakacje lub sezon narciarski hasło noclegi w Zakopanem jest jedną z najczęściej wpisywanych fraz w wyszukiwarkach internetowych. Zimą na miłośników białego szaleństwa czekają liczne (...)

Tanie nocowanie - Zieliniec

Tanie nocowanie - Zieliniec (...) poprosić o rabat. Do tańszych opcji również należy hotel Quality, który mieści się praktycznie w samym centrum. Nawet gdyby sala weselna była w innym miejscu, zawsze będzie można w łatwy sposób przetransportować gości po całonocnej zabawie. Koszt noclegu wynosi (...)

W krainie Samurajów

W krainie Samurajów (...) łonie przyrody.Oto kilka ciekawych miejsc, które warto odwiedzić.Nagasaki miasto położone na wyspie Kiusiu. Jest to pierwszy port handlowy w Japonii, do którego mogły przypływać europejskie statki. W mieście znajduje się bardzo dobrze zachowana dzielnica europejska. To tu założono pierwszy ośrodek jezuicki, stąd chrześcijaństwo rozprzestrzeniało się w głąb kraju.Miasto ma też tragiczną kartę w swoich dziejach. To tu zrzucono

Tania naprawa kłopotliwego filtra DPF

Tania naprawa kłopotliwego filtra DPF (...) http://www.diagnostic-car.pl/usuniecie_dpf_fap Filtr zapycha się podczas eksploatacji samochodu w mieście, zwłaszcza na krótkich trasach. Poza tym można go łatwo uszkodzić wtedy, gdy przerwie się proces samooczyszczania filtra. Wycięcie skutecznie eliminuje wszelakie problemy, ale warto pamiętać o tym, że (...)