headerphoto
Start

Zakopane - ulubione miejsce wypoczynku Polaków

Apartamenty Tatrzańskie Turnie
34-500 Zakopane, ul. Bory 4a
Polska,
Telefon: 18 201 12 54, 510 044 370 Fax:

Zakopane to niekwestionowana stolica polskich Tatr, które bez  względu na porę roku przyciąga turystów z Polski i całego świata.

Nic więc dziwnego, że gdy zbliżają się wakacje lub sezon narciarski hasło noclegi w Zakopanem jest jedną z najczęściej wpisywanych fraz w wyszukiwarkach internetowych.

Zimą na miłośników białego szaleństwa czekają liczne trasy zjazdowe z dobrze zorganizowanymi bazami narciarskimi, jazda na nartach w tym miejscu to prawdziwa przyjemność. To tutaj również odbywa się Puchar Świata w Skokach Narciarskich. W licznych kompleksach na turystów czekają idealne warunki do tego by szaleć na białym puchu.

Latem czy wiosną na miłośników górskich wycieczek  czeka wiele szlaków o różnych poziomach trudności. Najczęściej odwiedzanymi miejscami przez turystów jest Morskie Oko, Gubałówka i Kasprowy Wierch, gdzie można dostać się kolejką, aby podziwiać roztaczające się widoki, które zapierają dech piersiach.  Turyści często również wybierają spacer malowniczą Doliną Chochołowską. Ciekawe trasy czekają również na miłośników jazdy na rowerze.

Również centrum Zakopanego ma turystom wiele do zaoferowania. Spacer po Krupówkach to nie tylko gwar ludzi , ale również miejsca związane z historią tego miejsc, które warto poznać. Tutaj nie można się nudzić. Warto zdecydować się również na Zwiedzania Zakopanego z przewodnikiem, który  zapozna nas z wszystkimi najważniejszymi zakątkami tego miasta.

Na turystów odwiedzających  to miejsce czeka bogata baza noclegowa wraz z zapleczem gastronomicznym, To idealne miejsce aby skosztować góralskiej kuchni i posmakować kwaśnicy czy oscypka. Jak również doświadczyć choć trochę tej kultury słuchając np. muzyki góralskich kapel czy opowieści starego bacy.
Więcej informacji: http://www.tatrzanskie-turnie.pl

Galeria zdjęć:

turystyka

wakacje

urlop

apartamenty

noclegi


Brak komentarzy!